OFERTY PRACY

Praca: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Brzeg
Numer: StPr/19/0434
OBOWIĄZKI:

wg wniosku

Miejsce pracy:

Brzeg

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 017,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Kierownik Budowy / Kierownik Robót Budowlanych / Inżynier Budowy
Recruit Europe
opolskie/ Brzeg

Obowiązki:Nadzorowanie placu budowy (fabryk, obiektów przemysłowych)Planowanie, koordynowanie i kontrolowanie wszystkich budowlanych aspektów w projektach na etapie promocji jak i realizacjiPrzygotowywanie obmiaru postępu robótKoordynowanie...
Dodane: dzisiaj

Technik prac biurowych
Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie
opolskie/ Opole

Pisanie pism na komputerze w post. procesowych, archiwizacja akt, ekspedycja poczty, obsługa urządzeń biurowych, kserowanie dokumentówWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

wg zakresu
Dodane: dzisiaj

Technik prac biurowych w wydziale finansowo-budżetowym
Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
opolskie/ Kędzierzyn-Koźle

PRZYGOTOWYWANIE DOKUMENTACJI DO KSIĘGOWANIA W ZAKRESIE DOCHODÓW, ARCHIWIZOWANIE DOKUMENTÓW KSIĘGOWYCH WEDŁUG OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISÓW, SPORZĄDZANIE PISM NA POLECENIE PRZEŁOŻONYCH W PROGRAMACH MS WORD I MS EXCEL, POMOC PRZY WYSYŁANIU...