Technik prac biurowych w powiatowym zespole ds. orzekania o niepełnosprawności

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Numer: StPr/19/0848
OBOWIĄZKI:

PRZYGOTOWYWANIE KORESPONDENCJI DO WYSYŁKI I PROWADZENIE KSIĄŻKI KORESPONDENCYJNEJ, PROWADZENIE REJESTRU WYDANYCH ORZECZEŃ, LEGITYMACJI I KART PARKINGOWYCH, PORZĄDKOWANIE I KOMPLETOWANIE DOKUMENTÓW PO POSIEDZENIU SKŁADÓW ORZEKAJĄCYCH I PRZYGOTOWYWANIE ICH DO WYDANIA ORZECZENIA, WPROWADZANIE DANYCH DO SYSTEMU, ARCHIWIZACJA DOKUMENTACJI ZWIĄZANEJ Z PRACĄ ZESPOŁU

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

WYKSZTAŁCENIE CO NAJMNIEJ ŚREDNIE, OBSŁUGA PROGRAMÓW KOMPUTEROWYCH, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, SPRAWNOŚĆ INTELEKTUALNA, JEDNA ZMIANA PON 8:00-16:00, WT-PT 7:00-15:00

Miejsce pracy:

Kędzierzyn-Koźle

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 017,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu