OFERTY PRACY

Sprzątaczka biurowa

Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu
Miejsce pracy: Brzeg
Numer: StPr/19/0644
OBOWIĄZKI:
stałe utrzymanie w czystości pomieszczeń biurowych, przydzielonego rejonu
Miejsce pracy:

Brzeg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 170,72 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Najnowsze oferty pracy

Szwaczka

Młodzieżowe Centrum Kariery Olesno
opolskie/ Opole

Zgodnie z zawodem obsługa maszyn szwalniczych, proste prace manualne przy szyciu tapicerki samochodowej.Wymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, inneWymagania inne:zdolności manualne
Dodane: wczoraj

Magister Farmacji

Apteki Gemini
opolskie/ Strzelce Opolskie

ZAPEWNIAMY WSPARCIE W RELOKACJI (zarówno czasowej jak i stałej) Apteki Gemini to wyjątkowe miejsce zarówno dla pacjenta, jak i dla pracownika. To zgrany zespół złożony z samych profesjonalistów i pasjonatów. W naszej aptece możesz mieć...

Pracownik Punktu Obsługi Klienta

Carrefour Polska Sp. z o.o.
opolskie/ Zawada

dostrzegasz i reagujesz na potrzeby klientów,jesteś zaangażowany i działasz odpowiedzialnie,lubisz gdy ciągle coś się dzieje,potrafisz pracować w zespole.zawsze uśmiechem witasz klientów i rozumiesz ich różnorodność,zapewniasz dobrą...

Pracownik w Dziale Warzywa / Owoce

dostrzegasz i reagujesz na potrzeby klientów,jesteś zaangażowany i działasz odpowiedzialnie,lubisz gdy ciągle coś się dzieje,potrafisz pracować w zespole.zapewniasz komfort zakupów i dobrą obsługę klientów,realizujesz różnorodne...