Stanowisko pracy:
 
OFERTY PRACY

Magazynier-sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich
Magazynier-sprzedawca
Miejsce pracy: Strzelce Opolskie
Numer: StPr/20/0568
OBOWIĄZKI:
Zgodny z przedłożonym programem stażu przez Organizatora tj. PPUH LAMINO Strzelce Opolskie, ul. Sienkiewicza 4 kontakt: 603 932 437
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Strzelce Opolskie


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich

APLIKUJ TERAZ

Najnowsze oferty pracy

Specjalista ds. obsługi małych i średnich przedsiębiorstw

mBank S.A.
opolskie/ Opole

Mamy dla Ciebie świetną propozycję. Co powiesz na pracę, taką na serio. Poważną. Taką, w której wiele się nauczysz, a dodatkowo czeka na Ciebie wiele wyzwań. Taką, w której:głównie kontaktujesz się telefonicznie z przedsiębiorcami z...
Dodane: wczoraj

Mechanik maszyn rolniczych

Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie
opolskie/ Niewodniki

Mobilny serwis urządzeń recyklingu, budowa infrastruktury zimowego utrzymania dróg na terenie województwa podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, mazowieckiegoWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Dodane: wczoraj

Pomocnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie
opolskie/ Niewodniki

Mobilny serwis urządzeń recyklingu, budowa infrastruktury zimowego utrzymania dróg na terenie województwa podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, mazowieckiegoWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Dodane: wczoraj

Elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie
opolskie/ Niewodniki

Mobilny serwis urządzeń recyklingu, budowa infrastruktury zimowego utrzymania dróg na terenie województwa podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, mazowieckiegoWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Dodane: wczoraj