OFERTY PRACY

Praca: Specjalista

Komenda Powiatowa Policji w Nysie
Komendant Powiatowy Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Nysa
Ogłoszenie o naborze Nr 87648

Warunki pracy

Budynek nieprzystosowany do osób z niepełnosprawnością fizyczną (brak wind i podjazdów). Praca wykonywana przy oświetleniu naturalnym i sztucznym. Sporadycznie nietypowe godziny pracy (dyżury).

Zakres zadań

  • obsługa administracyjna i techniczna wykorzystywanych w jednostce aplikacji informatycznych w ramach Policyjnej Sieci Transmisji Danych,
  • administrowanie lokalną siecią LAN, WAN, wykonywanie instalacji logicznej,
  • administrowanie jawnymi i niejawnymi systemami informatycznymi zgodnie z obowiązującymi procedurami i politykami bezpieczeństwa,
  • prowadzenie ewidencji sprzętu informatycznego i oprogramowania,
  • dystrybucja haseł do systemów informatycznych,
  • obsługa techniczna eksploatowanych w jednostce urządzeń pracujących w policyjnych sieciach teletransmisyjnych,
  • obsługa techniczna i utrzymanie w pełnej sprawności urządzeń zasilających.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • znajomość systemów operacyjnych MS Windows,
  • umiejętność konfiguracji sprzętu komputerowego oraz urządzeń sieciowych,
  • umiejętność administrowania systemami informatycznymi,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • komunikatywność.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • prawo jazdy kat. B.