Praca: Asystent specjalisty ds. administracyno-biurowych - staż

Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach
Asystent specjalisty ds. administracyno-biurowych - staż
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/22/0924
OBOWIĄZKI:

Prowadzenie korespondencji TSKN (księgi korespondencyjnej, pocztowej księgi nadawczej). Pomoc w prowadzeniu i uaktualnianiu baz danych TSKN. Sporządzanie korespondencji wychodzącej, dyplomów, zaproszeń. Pomoc w archiwizowaniu dokumentacji. Przygotowywanie spotkań, posiedzeń. Pomoc w segregowaniu, kontroli i rozliczaniu dotacji celowych TSKN. Kontakty ze strukturami terenowymi TSKN. Przygotowywanie akltualnych informacji na stronę internetową TSKN. Inne zadania zlecone przez dyrektora biura.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera i MS OFFICE
Uprawnienia: dobra znajomość języka niemieckiego

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach