OFERTY PRACY

Praca: Pracownik sprzątający

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Pracownik sprzątający
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/20/3312
OBOWIĄZKI:
ręczne prace porządkowe, mycie, wycieranie, mycie okien, inne prace fiz. zlecone przez pracodawcę, pracodawca oferuje pracę na umowę o pracę na okres próbny na 3 m-ce z możliwością przedłużenia lub na umowę zlecenie - w przypadku osób, niepełnosprawnych, praca w godz. 14:00-18:00 - do uzgodnienia, wynagrodzenie 1300 zł brutto przy umowie o pracę lub 17 zł/h brutto przy umowie zlecenie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 1 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu