OFERTY PRACY

Praca: Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Monter instalacji i urządzeń sanitarnych
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Numer: StPr/21/0028
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych, układanie rur z uwzględnieniem ich przeznaczenia, montaż urządzeń do pomiaru ciśnienia przepływu gazu, wody, urządzeń sanitarnych, przeprowadzanie kontroli szczelności i drożności instalacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Monter instalacji i urządzeń sanitarnych (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

mile widziane wyk. zawodowe, min. 2 miesiące doświadczeniaMiejsce pracy: ul. Przyjaźni 113,47-225 Kędzierzyn-Koźle + teren budowy realizowanej przez pracodawcę w obrębie woj. opolskiego i województw ościennychPraca pon-pt. 7-15

Miejsce pracy:

Kędzierzyn-Koźle

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu