Praca: Inżynier Zmiany (automatyk, elektryk, elektromechanik)

LEBO recruitment – łowcy doskonali - dla swojego Klienta lidera w branży produkcyjnej w branży FMCG szukamy kandydatów stanowisko:

Inżynier Zmiany (automatyk, elektryk, elektromechanik)
Nr ref.: IZ/03/17

Miejsce pracy: okolice Trójmiasta

Zadania
  • utrzymanie linii technologicznej w ruchu
  • zapewnienie dobrego stanu technicznego maszyn
  • usuwanie awarii
  • codzienne przeprowadzanie obchodów na linii produkcyjnej;
  • zarządzanie mediami (kontroluje zużycie wody, pary, powietrza);
  • wszelkie pokrewne
Wymagania
  • ukończenie studiów technicznych, możliwość zatrudnienia bez doświadczenia
  • wymagane min. 3 letnie doświadczenie dla kandydatów z wykształceniem średnim lub zawodowym
Oferujemy
  • pracę pełną wyzwań, o dużych możliwościach rozwoju (m.in. szkolenia)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe (ubezpieczenia, opieka medyczna, fundusz socjalny)
  • umowę o pracę
  • pakiet relokacyjny
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/inzynier-zmiany-automatyk,elektryk,elektromechanik_1906799.html
www.lebo-hr.pl
nr certyfikatu 4287