Praca: Specjalista ds. wsparcia technicznego z językiem niemieckimO nas

Capgemini jest jedną z wiodących, globalnych firm oferujących usługi konsultingowe, technologie informatyczne i outsourcing.


Oddział Cloud Infrastructure Services jest jednym z największych dostawców usług outsourcingowych w Polsce. Od momentu otwarcia go w Krakowie w 2004 roku, centrum osiągnęło wielki sukces i intensywnie się rozwija. W 2006 roku otworzyliśmy drugie centrum w Katowicach, w 2012 trzecie w Opolu. Dziś nasz zespół złożony z 2,000 profesjonalistów dostarcza usługi IT dla 40 klientów w 20 językach.


Specjalista ds. wsparcia technicznego z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Opole

Nr. ref.: Opolskie > Opole

Zakres obowiązków

 • Sprawdzanie przychodzących problemów i alertów, zgodnie z dostępną Bazą Wiedzy

 • Przyjmowanie i rozwiązywanie incydentów, standardowych i priorytetowych, a także informowanie partnerów biznesowych o poważnych awariach

 • Kontakt z klientem w sprawie wsparcia sprzętu IT oraz analiza problemów/incydentów

Wymagania

 • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

 • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

 • Dobra znajomość środowiska Windows


 


Mile widziane: • Zainteresowanie systemem Unix/Linux

 • Znajomość ITIL

 • Gotowość do pracy w trybie 24/7

Profil kandydata

 • Zaangażowanie i motywacja do pracy

 • Umiejętność współpracy z zespołem

 • Asertywność, zdolność do pracy pod presją

 • Łatwość w dotrzymywaniu krótkich terminów realizacji zadania

 • Otwartość na nowe wyzwania

Zainteresowanych kandydatów prosimy wysyłanie CV za pomocą przycisku
APLIKUJ TERAZ
Prosimy o zawarcie numeru referencyjnego w tytule wiadomości.
Informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w zgłoszeniach rekrutacyjnych jest Capgemini Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Jerozolimskich 96. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 z późn. zm.). na potrzeby realizacji procesów rekrutacji prowadzonych obecnie i w przyszłości. Informujemy, że w ramach procesu rekrutacji dane osobowe będą również przetwarzane poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w tym również przez jednostki Capgemini w Indiach. Podanie danych jest dobrowolne. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych ich poprawiania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Capgemini Polska Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby procesów rekrutacji prowadzonych obecnie i w przyszłości zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 z późn. zm.). Zezwalam również Capgemini Polska Sp z o.o. na przetwarzanie moich danych osobowych poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w tym przez jednostki w Indiach oraz klientów Capgemini obejmujących wewnętrzne oraz zewnętrzne obszary EEA.” Wszystkim zainteresowanym zapewniamy dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.”

Wszystkim zainteresowanym zapewniamy dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Proces rekrutacji prowadzony jest zgodnie z zasadami równego traktowania w zatrudnieniu, Kodeks Pracy, Rozdział IIa, art. 183a – 183e.
APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Cloud Support Consultant

Do you want to work remotely (home)?  Do you have experience in Cloud and Support?  Do you speak English or German...

IT Support Specialist (German language)

Main accountabilities Checking of incoming problems and alerts, according to available Knowledge Base Handling incidents...