OFERTY PRACY

Praca: Kierownik Serwisu Samochodowego

Ogłoszenie numer: 2473449, z dnia 2019-06-03

Klient portalu Praca.pl

Autoryzowany Serwis Pojazdów Dostawczych Ciężarowych przyjmie do pracy osobę na stanowisko:

Kierownik Serwisu Samochodowego

Miejsce pracy: opolskie / Opole

Opis stanowiska

  • Koordynowanie i organizacja pracy Działu Serwisu
  • Nadzorowanie wyników pracy w tym prowadzenie analiz i sporządzanie raportów
  • Nadzór nad standardem obsługi oraz wsparcie Pracowników

Wymagania

Poszukujemy osoby, która posiada:

  • Doświadczenie stanowisku kierowniczym w branży motoryzacyjnej
  • Wiedzę z zakresu budowy i zasad działania samochodów
  • Wytrwałość w działaniu i realizowaniu celów

Oferujemy

  • Wynagrodzenie na poziomie kierowniczym
  • Szkolenia na stanowisku pracy
  • Samochód, telefon, komputer
  • Spotkania integracyjne