OFERTY PRACY

Serwisant Maszyn i Urządzeń

Renomowana firma branży oponiarskiej

działająca na terenie całego kraju

poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. opolskie
Zadania:
  • sprawdzanie stanu technicznego oraz naprawy maszyn,
  • wykonywanie przeglądów okresowych,
  • wykonywanie instalacji rozruchowych u klientów i szkolenie pracowników w zakresie ich obsługi (wyjazdy jednodniowe)
  • diagnozowanie awarii,
  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych,
  • raportowanie działań,
  • ścisła współpraca z działem serwisu.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum zawodowe o profilu technicznym (automatyka, elektronika, mechanika),
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu hydrauliki, pneumatyki i elektryki,
  • posiadanie uprawnień elektrycznych do 1kV-mile widziana,
  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny),
  • mile widziane uprawnienia UDT konserwatora dźwigników,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystania z dokumentacji technicznej,
  • dyspozycyjność,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w charakterze serwisanta,
  • samodzielność na stanowisku pracy.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenie wdrożeniowe,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole chętnie dzielącym się doświadczeniem.