OFERTY PRACY

Robotyk - Automatyk

Grow with us.
Worldwide.

Kronospan jest wiodącym producentem wysokiej jakości materiałów drewnopochodnych. Posiada zakłady w Europie, Azji i USA. Strukturę Kronospanu cechuje krótki proces decyzyjny, globalna ekspansja i zorientowanie na osiągnięcia.

Ref.No: IRST 12/2020

Twoje obowiązki:

  • Projektowanie nowych rozwiązań robotyzujących istniejące procesy technologiczne i proponowanie usprawnień,
  • Programowanie robotów wraz z uruchomieniem,
  • Poszukiwanie nietuzinkowych rozwiązań technicznych,
  • Udział we wdrażaniu projektowanych rozwiązań,
  • Programowanie sterowników PLC i/lub  wizualizacji oraz uruchamianie linii w obrębie zakładów Grupy,
  • Ścisła współpraca z pozostałymi członkami zespołu (automatycy i mechanicy).

Nasze oczekiwania:

  • Umiejętność analizy problemu i generowania rozwiązań,
  • Chęć podjęcia długofalowej współpracy,
  • Otwartość na nowe pomysły i zmiany,
  • Min. 3-letniego, udokumentowanego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Umiejętność samodzielnego programowania robotów (znajomość robotów KUKA będzie dodatkowym atutem),
  • Doświadczenie w programowaniu sterowników PLC szczególnie Siemens S7,
  • Umiejętność czytania rysunków i dokumentacji technicznej,
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego – praca z dokumentacją techniczną,
  • Dokładność i umiejętność podejmowania decyzji,
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Nowoczesne środowisko pracy,
  • Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego,
  • Wstępne szkolenia i bieżące wsparcie,
  • Pełna poufność podczas procesu rekrutacyjnego.