Stanowisko pracy:
 

OFERTY PRACY

Praca: Dojarz krów mlecznych


Ogłoszenie numer: 5570646, z dnia 2021-09-24

Dojarz krów mlecznych

Miejsce pracy: opolskie

 

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby, która chce pracować, potrafi myśleć podczas pracy, rzetelnie ją wykonać i chce pracować na europejskim poziomie.

 

Nie wymagamy żadnych, kursów, żadnych szkoleń, ani żadnego specjalistycznego wykształcenia, gdyż to my przeprowadzamy szkolenie w zakresie całego europejskiego udoju, a dopiero po jego zakończeniu (około 2-3 dni) osoba trafia na swoje stanowisko pracy - dojarz krów mlecznych.


Firma nie zatrudnia ludzi na tzw. umowy śmieciowe, tylko na umowę o pracę na czas nieokreślony, w pełni opodatkowaną i „ozusowaną" z pełnopłatnym urlopem.


Dla chętnych, a mieszkających powyżej 10 km od Dramina (woj. zachodniopomorskie), ale nie dalej niż 20-25 km pracodawca pokrywa koszty związane z dojazdem do pracy.


Jeśli dany kandydat nie jest z naszego regionu, a przejdzie pozytywnie szkolenie, to będzie istniała możliwość zakwaterowania na miejscu.

Wymagania

  • osoby „miejscowe” muszą posiadać prawo jazdy kat. B i własny środek transportu.

Oferujemy

  • wynagrodzenie: 5.000 zł brutto do 7.000 zł brutto
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
APLIKUJ TERAZ

Najnowsze oferty pracy

Ratownik wodny

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska
opolskie/

praca stała lub sezonowa NAD MORZEM nadzór nad gośćmi korzystającymi z Aquaparku udzielanie pomocy w nagłych, stresowych sytuacjach aktualne kwalifikacje komunikatywność opanowanie umiejętność pracy w zespole szybkość w podejmowaniu...
Dodane: dzisiaj

Kierowca samochodu pow. 3,5T z HDS

TRAKCJA S.A.
opolskie/

NA TYM STANOWISKU BĘDZIESZ ODPOWIADAŁ ZA: Przewóz towarów na terenie całego kraju z określonym harmonogramem. Dbałość o stan techniczny pojazdu. Pilnowanie terminowości realizacji transportu. Prowadzenie dokumentacji jazdy i zgłaszanie...
Dodane: dzisiaj

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Kontraktów z językiem niemieckim

Promedica24
opolskie/ Opole

Dołączając do zespołu Promedica24 będziesz: wspierał naszych klientów niemieckojęzycznych mailowo i telefonicznie organizował i koordynował wyjazd oraz pobyt personelu opiekuńczego za granicą budował długotrwałe relacje z klientem i...
Dodane: dzisiaj

Spawacz 135 / 138

Grupa MGN
opolskie/

Opis stanowiska: praca w Belgii spawanie w półautomacie małych konstrukcji stalowych praca na hali Wymagania: doświadczenie czytanie rysunku technicznego język angielski mile widziany prawo jazdy kat. B
Dodane: dzisiaj