OFERTY PRACY

Praca: Kierowca C+E

Zatrudnimy

Kierowca C+E
Zarobki:
  • 9.000 – 11.000 zł netto miesięcznie (z premiami do 14.000 zł netto miesięcznie)
Trasy:
  • Polska, Niemcy, Francja, Benelux, Włochy, Hiszpania, Portugalia (bez wymiany palet)
Baza:
  • Centrum Serwisowe Mostki, DK92, km 35, woj. Lubuskie
Premie dodatkowe:
  • za polecenie pracownika: do 2.500 zł netto (za każdego kierowcę)
  • za dobre wyniki: do 1.000 zł netto (miesięcznie)
  • za szkolenie nowych kierowców: do 3.750 zł netto (miesięcznie)
Oferujemy:
  • składki ZUS naliczane są od pełnego wynagrodzenia miesięcznego oraz od premii dodatkowych
  • pojazd na stan
  • elastyczny system pracy
  • profesjonalne szkolenie z bezpiecznej jazdy oraz panującej w firmie organizacji pracy
  • trasy Polska, Niemcy, Francja, Benelux, Włochy, Hiszpania, Portugalia (bez wymiany palet)
Oczekujemy:
  • odpowiedzialności i motywacji do pracy

Najnowsze oferty pracy

Pracownik Szklarni / Magazynu

NL Jobs Polska

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ Agencja pośrednictwa pracy NL Jobs Polska poszukuje chętnych do pracy przy: zbiorach warzyw pakowaniu / sortowaniu warzyw i owoców pielęgnacji kwiatów pakowaniu sprzętu rtv zbieraniu zamówień (order picker / voice...
Dodane: wczoraj

Operator żurawia

KRONOSPAN OSB Sp. z o.o
opolskie/ Strzelce Opolskie

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie (woj. opolskie) Obowiązki: Załadunek surowca do maszyny przeróbczej. Rozładunek samochodów z surowcem drzewnym. Obsługa żurawia. Dbałość o stan techniczny maszyny. Pomoc przy obsłudze rębaków. Udział...

Pomocnik spawacza

LWZ Sp. z o.o.

Opis stanowiska: Praca na torach kolejowych i tramwajowych na terenie całej Polski - spawanie termitowe szyn Delegacje na terenie całego kraju Wymagania: Dyspozycyjność Mile widziane prawo jazdy w kat. B

Mechanik / Elektromechanik samochodowy

Silva Sp. z o.o.

Oferujemy Stabilne warunki zatrudnienia - w tym umowę o pracę bez okresu próbnego Atrakcyjny system nagród miesięcznych Terminowość wypłat wynagrodzeń Pełną składkę ZUS na całość wynagrodzenia Możliwość zdobycia dodatkowych...