Stanowisko pracy:
 

OFERTY PRACY

Praca: Przedstawiciel Handlowy ds. ploterów


Od ponad 30 lat firma Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o. jest liderem w sprzedaży maszyn i materiałów do cyfrowego druku wielkoformatowego.

W naszym portfolio klienci znajdą urządzenia i materiały poligraficzne renomowanych producentów oraz produkty sygnowane własną marką IKONOS o coraz większej rozpoznawalności na całym świecie. Posiadamy także własną, najnowocześniejszą w Polsce linię produkcyjną materiałów do druku.
Przedstawiciel Handlowy ds. ploterów
Miejsce pracy: Opole


Do naszego zgranego zespołu sprzedażowego poszukujemy silnie zmotywowanej, entuzjastycznej osoby, lubiącej nowe wyzwania i dynamikę pracy. Przyda się zacięcie techniczne na czas szkolenia, a i później też, bo technologie druku nieustannie się rozwijają. Pracę wykonujemy w siedzibie firmy w Opolu, a także "w terenie" odwiedzając kilka razy w miesiącu naszych klientów (głównie agencje reklamowe i drukarnie), spotkamy się z nimi na targach i organizowanych przez nas eventach w celu prezentacji naszych rozwiązań.

Zapraszamy osoby z co najmniej kilkuletnim doświadczeniem w sprzedaży i podstawową znajomością języka angielskiego do złożenia swojego CV.

Podpisujemy transparentny kontrakt B2B oparty o wysokie wynagrodzenie prowizyjne. Zapewniamy narzędzia do pracy oraz wsparcie na każdym etapie współpracy. Dołącz do naszego profesjonalnego zespołu!

Wyrażam  zgodę  na  przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych  do  realizacji  procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie  ochrony  osób  fizycznych  w związku  z  przetwarzaniem  danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu  takich  danych  oraz uchylenia  dyrektywy  95/46/WE(RODO).
APLIKUJ TERAZ

Najnowsze oferty pracy

Dyrektor Handlowy

Agrihandler Sp. z o.o.
opolskie/

Miejsce pracy: na obszarze Polski Ogólna odpowiedzialność : Dyrektor Handlowy będzie odpowiedzialny za osiąganie i przekraczanie celów sprzedażowych poprzez budowanie efektywnego zespołu sprzedaży, tworzenie i realizację strategii...
Dodane: dzisiaj

Operator wózka widłowego (m/k)

Trenkwalder
opolskie/ Strzelce Opolskie

Obowiązki: dostarczanie elementów do produkcji, załadunek i rozładunek samochodów, przygotowywanie towarów do wysyłki, skanowanie palet, dbanie o stan techniczny wózka widłowego. Wymagania: podstawowa znajomość obsługi komputera,...
Dodane: dzisiaj

Operator żurawia (m/k)

Trenkwalder
opolskie/ Strzelce Opolskie

Twój zakres obowiązków: załadunek surowca do maszyny przeróbczej, rozładunek samochodów z surowcem drzewnym, obsługa żurawia, dbałość o stan techniczny maszyny, pomoc przy obsłudze rębaków, udział przy pracach remontowych i...
Dodane: dzisiaj

Operator produkcji (m/k)

Trenkwalder
opolskie/ Strzelce Opolskie

Obowiązki: nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego, kontrola wykonywanych zadań, obsługa maszyn i urządzeń na hali produkcyjnej, dbanie o stan techniczny obsługiwanych maszyn i urządzeń, udział w konserwacjach ciągu...
Dodane: dzisiaj