Stanowisko pracy:
 

OFERTY PRACY

Praca: Stylistka rzęs


Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Stylistka rzęs
Miejsce pracy: Paczków
Numer: StPr/24/0147
OBOWIĄZKI:
Profesjonalna stylizacja rzęs, modelowanie, doradztwo.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe lub średnie, mile widziane doświadczenie zawodowe, ukończony kurs stylizacji rzęs 3 d-5 d.

Miejsce pracy:

Paczków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

APLIKUJ TERAZ

Najnowsze oferty pracy

Kierowca C+E

Silva Sp. z o.o.
opolskie/ Strzelce Opolskie

Możliwość podjęcia pracy w jednym z systemów: Krótkie trasy do 200 km w jedną stronę ( codzienny powrót do domu , system 2 -zmianowy) Realizacja zleceń transportowych na terenie całej Polski ( weekendy w domu ) Oczekujemy: Prawo jazdy...
Dodane: wczoraj

Mechanik samochodowy

Silva Sp. z o.o.
opolskie/ Strzelce Opolskie

Główne obowiązki: Naprawy, remonty, konserwacje: samochodów ciężarowych, ładowarek, żurawi samojezdnych, wózków widłowych Bieżące usuwanie awarii i usterek Sprawdzanie stanu technicznego pojazdów Oczekujemy Wykształcenia...
Dodane: wczoraj

Windykator Terenowy

BEST S.A.
opolskie/

windykacja należności poprzez aktywne poszukiwanie i utrzymywanie kontaktu z Klientami, analiza sytuacji zadłużenia, dobór najlepszych produktów i rozwiązań prowadzących do spłaty, wsparcie sprzedaży zabezpieczenia wierzytelności,...
Dodane: wczoraj

Brukarz

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
opolskie/ Reńska Wieś

wg stanowiska Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie Wymagania inne: wykształcenie średnie
Dodane: wczoraj