OFERTY PRACY

Praca: Technik mechatronik

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Technik mechatronik
Miejsce pracy: Nysa
Numer: StPr/24/0165
OBOWIĄZKI:
Projektowanie i programowanie urządzeń mechatronicznych, obsługa i programowanie sterowników PLC, montaż urządzeń mechatronicznych w produkowanych maszynach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie techniczne, podstawowa znajomość mechanizmów automatyki przemysłowej sterowników PLC, komputerów przemysłowych, czujników, falowników, serwonapędów, regulatorów itp. Umiejętność odczytywania rysunku technicznego. Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi. Znajomość branży obróbki skrawania.

Miejsce pracy:

Nysa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 do 8 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie