OFERTY PRACY

Praca: Dyspozytor, planista

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Dyspozytor, planista
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Numer: StPr/24/0149
OBOWIĄZKI:
PLANOWANIE PRACY KIEROWCÓW, SPORZĄDZANIE DOBOWEJ DYSPOZYCJI KIEROWCÓW, SPORZĄDZANIE MIESIĘCZNEGO PLANU PRACY KIEROWCÓW, ORGANIZACJA PRZEWOZÓW PASAŻERSKICH, ROZLICZENIA ZWIĄZANE Z PRACĄ KIEROWCÓW, KONTROLA ROZKŁADU JAZDY AUTOBUSÓW, OBSŁUGA PETENTÓW W PUNKCIE INFORMACJI, OBSŁUGA PROGRAMÓW KOMPUTEROWYCH, DBAŁOŚĆ O PORZĄDEK
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, UMIEJĘTNOŚCI KOMUNIKACYJNE, ZAANGAŻOWANIE I CHĘĆ DO PRACY , PRAWO JAZDY KAT. B, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ PROGRAMU VERITUM

Miejsce pracy:

Kędzierzyn-Koźle

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu