OFERTY PRACY

Praca: Florysta-bukieciarz

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Florysta-bukieciarz
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Numer: StPr/24/0142
OBOWIĄZKI:
PIELĘGNACJA ROŚLIN DONICZKOWYCH, SPRZEDAŻ ROŚLIN DONICZKOWYCH ORAZ KWIATÓW CIĘTYCH, TWORZENIE DEKORACJI RĘCZNIE ROBIONYCH (NP. MAKRAMY, KARTKI), PRZYGOTOWYWANIE KWIATÓW DO SPRZEDAŻY, UTRZYMYWANIE PORZĄDKU NA SALI ORAZ ZAPLECZACH, TWORZENIE KOMPOZYCJI OKOLICZNOŚCIOWYCH (ŚLUBNE, URODZINOWE, NAGROBNE W OSTATNIEJ DRODZE POŻEGNANIA ORAZ INNE), TWORZENIE BUKIETÓW Z KWIATÓW ŻYWYCH, DOBÓR KWIATÓW POD STANOWISKA ZGODNIE Z ICH WYMAGANIAMI, TWORZENIE KOMPOZYCJI Z KWIATÓW SZTUCZNYCH, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

MILE WIDZIANE WYKSZTAŁCENIE FLORYSTYCZNE (KURS LUB POLICEALNE FLORYSTA), POCZUCIE ESTETYKI

Miejsce pracy:

Kędzierzyn-Koźle

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu