Stanowisko pracy:

OFERTY PRACY

Praca: Pracownik Sklepu

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Pracownik Sklepu
Miejsce pracy: Opole
Opis stanowiska:
  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie,
  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów,
  • Utrzymywanie porządku na sali sprzedaży.
Wymagania:
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu,
  • Szkolenia produktowe,
  • Możliwość rozwoju i awansu wewnątrz firmy.