OFERTY PRACY

Praca: Pracownik produkcyjno-pomocniczy

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Pracownik produkcyjno-pomocniczy
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Numer: StPr/24/0366
OBOWIĄZKI:
POMOC PRZY SUBLIMACJI NA KALANDRZE, PRASOWANIE GOTOWYCH WYROBÓW, SKŁADANIE, OZNACZANIE I PAKOWANIE GOTOWYCH WYROBÓW, NAKŁADANIE I WYKRAWANIE WG SZABLONU, UDZIAŁ W KOŃCOWYM PROCESIE PRODUKCJI ZGODNIE Z POTRZEBAMI
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

CHĘĆ DO PRACY

Miejsce pracy:

Kędzierzyn-Koźle

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu