OFERTY PRACY

Praca: Nauczyciel przedmiotów teoretycznych zawodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu
Nauczyciel przedmiotów teoretycznych zawodowych
Miejsce pracy: Brzeg
Numer: StPr/24/0080
OBOWIĄZKI:
nauczanie przedmiotów teoretycznych i prqaktycznych w klasachtechnikum ibranżowej szkołyI stopnia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Brzeg

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 1 849,45 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu