Stanowisko pracy:
 

OFERTY PRACY

Praca: Ogrodnik terenów zieleni


Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Ogrodnik terenów zieleni
Miejsce pracy: Paczków
Numer: StPr/24/0353
OBOWIĄZKI:
wg. programu
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

WYMAGANIA: b/zKANDYDAT:PROGRAM: FEOSTAŻ : 6 miesięcznyGwarancja zatrudnienia po stażu na okres 3 miesiecy w pełnym wymiarze czasu pracy

Miejsce pracy:

Paczków


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

APLIKUJ TERAZ

Najnowsze oferty pracy

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Głubczycach
opolskie/ Kietrz

przygotowywanie posiłów Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych Wymagania inne:
Dodane: dzisiaj

Pracownik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie
opolskie/ Olesno

Murowanie, burzenie, docieplenia, tynkowanie, zbrojenie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:
Dodane: dzisiaj

Stażysta w sekcji finansów

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
opolskie/ Kędzierzyn-Koźle

OBSŁUGA PROGRAMU KSIĘGOWEGO, BANKOWEGO, ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW, OBSŁUGA WNIOSKÓW KASY ZAPOMOGOWO-POŻYCZKOWEJ, KSIĘGOWANIE DOKUMENTÓW, PRZEKAZYWANIE DOKUMENTÓW DO STAROSTWA POWIATOWEGO, KW PSP OPOLE, OBSŁUGA FUNKCJONARIUSZY ORAZ...
Dodane: dzisiaj

Mechanik samochodowy

Silva Sp. z o.o.
opolskie/ Strzelce Opolskie

Główne obowiązki: Naprawy, remonty, konserwacje: samochodów ciężarowych, ładowarek, żurawi samojezdnych, wózków widłowych Bieżące usuwanie awarii i usterek Sprawdzanie stanu technicznego pojazdów Oczekujemy Wykształcenia...
Dodane: dzisiaj