Stanowisko pracy:

OFERTY PRACY

Praca: Główny księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu
Główny księgowy
Miejsce pracy: Olszanka (pow. brzeski, gm. Olszanka), Olszanka
Numer: StPr/24/0295
OBOWIĄZKI:
planowanie,koordynacja i nadzór, prowadzenie rachunkowości jednostki budżetowej kształtowanie polityki finansowej jednostki, czynności wspomagające zarządzanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, kierunek: ekonomiczny
Uprawnienia: praktyka w księgowości minimum 6 lat (wymagany staż - lata: 6)
Uprawnienia: znajomość zagadnień klasyfikacji i sprawozdawczości budżetowej (wymagany staż - lata: 3)

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe 3 lata, lub 6 lat praktyki w księgowości

Miejsce pracy:

Olszanka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 9 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu