Stanowisko pracy:
 

OFERTY PRACY

Praca: Opiekunka dziecięca-staż


Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach
Opiekunka dziecięca-staż
Miejsce pracy: Krapkowice
Numer: StPr/24/0274
OBOWIĄZKI:
-opieka nad dziećmi w wieku do 3 lat;-organizacja zajęć animacyjnych;-pomoc w czynnościach samoobsługowych i higienicznych dzieci;staż w Krapkowicach
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Krapkowice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach

APLIKUJ TERAZ

Najnowsze oferty pracy

Kelnerka/kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
opolskie/ Ścibórz

Obsługa klienta. Wymagania inne: Wykształcenie bez znaczenia, wymagane doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku, książeczka sanitarno-epidemiologiczna.
Dodane: dzisiaj

Kasjer - sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach
opolskie/ Gogolin

Praca w Markecie w Gogolinie.Spotkanie rekrutacyjne w PUP Krapkowice, zapisy pod nr 601 204 789.Obsługa kasy fiskalnej, obsługa działu mięsnego, dbanie o porządek na sali sprzedaży, dbanie o ekspozycję towarów. Wymagania konieczne:...
Dodane: dzisiaj

Barber

Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach
opolskie/ Krapkowice

usługi fryzjerskie i kosmetyczne Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:
Dodane: dzisiaj

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
opolskie/ Ścibórz

Prace pomocnicze w kuchni. Wymagania inne: Wykształcenie bez znaczenia, wymagane doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku, książeczka sanitarno-epidemiologiczna.
Dodane: wczoraj