OFERTY PRACY

Praca: Brukarz

Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu
Brukarz
Miejsce pracy: Różyna
Numer: StPr/24/0365
OBOWIĄZKI:
BrukarzRodzaj pracy wykonywanej:-wykonywanie podbudowy pod ułożenie nawierzchni bruku,-wykonywanie nawierzchni brukowej,- wykonywanie naprawy lub rozbiórki nawierzchni brukowej,- wykańczanie nawierzni brukowej,- organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP, ochrony PPOŻ, ochrony środowiska i ergonomii.Preferowane kwalifikacje: zasadnicze zawodowe.Staż pracy w zawodzie: nie wymagany - osoba do przyuczenia na stanowisku.Umiejętności i specjalności: ----Uprawnienia kursy: kierunkowe szkolenie,Inne wymagania: brak
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Brukarz
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Różyna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu