OFERTY PRACY

Praca: Kierowca- operator wózków jezdniowych (widłowych)

Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku
Kierowca- operator wózków jezdniowych (widłowych)
Miejsce pracy: Prudnik
Numer: StPr/24/0194
OBOWIĄZKI:
Prace magazynowe, dostarczanie towaru do klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Prudnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku

Najnowsze oferty pracy

Doradca / Doradczyni Klienta Biznesowego

T-Mobile Polska S.A.

Zadania, które na Ciebie czekają: Aktywne pozyskiwanie i nawiązywanie relacji z klientem biznesowym Sprzedaż pełnej gamy produktów i usług świadczonych przez T-Mobile dla klienta biznesowego Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych...
Dodane: dzisiaj

Operator maszyn do produkcji wyrobów spożywczych

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
opolskie/ Nysa

Przygotowanie stanowiska pracy oraz dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy. Obsługa maszyn produkcyjnych. Kontrola procesu produkcyjnego oraz jakości wyrobu gotowego. Raportowanie wykonanej pracy. Konfekcjonowanie wyrobów gotowych,...
Dodane: dzisiaj

Młodszy operator maszyn/operator maszyn

Obsługa maszyn i urządzeń, tworzenie prostych raportów produkcyjnych, kontrola jakości produktu gotowego. Wymagania inne: Wykształcenie bez znaczenia,mile widziane min. pół roku doświadczenia zawodowego, mile widziane uprawnienia na wózki...
Dodane: dzisiaj

Kelnerka/kelner

opolskie/ Ścibórz

Obsługa klienta. Wymagania inne: Wykształcenie bez znaczenia, wymagane doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku, książeczka sanitarno-epidemiologiczna.