Stanowisko pracy:
 

OFERTY PRACY

Praca: Staż - rejestratorka medyczna


Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Staż - rejestratorka medyczna
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/24/0382
OBOWIĄZKI:
pon- pt 8-16 lub 12-20
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

podstawowa umiejętność obsługi komputera, biegła znajomość języka polskiego

Miejsce pracy:

Opole


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

APLIKUJ TERAZ

Najnowsze oferty pracy

Nauczyciel/wychowawca wychowania przedszkolnego

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie
opolskie/ Olesno

Pomoc w wprowadzeniu zajęć dydaktycznych, przygotowanie śmniadania, pomoc dzieciom w łazience, pomoc dzieciom podczas obiadu, pomoc podczas leżakowania dzieci, opieka nad dziećmi podczas wyjść i zabaw, wspieranie prawidłowego rozwoju...
Dodane: dzisiaj

Mechanik urządzeń klimatyzacyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
opolskie/ Trzeboszowice

Serwis, przeglądy urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych. Montaz mebli chłodniczych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: bez szczególnych wymagań
Dodane: dzisiaj

Księgowa

Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach
opolskie/ Krapkowice

Staż w Krapkowicach Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne Wymagania inne:
Dodane: dzisiaj

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
opolskie/ Kędzierzyn-Koźle

PRZYJMOWANIE DOSTAW, WYDAWANIE TOWARU Z MAGAZYNU, PRACA Z KOMPUTEREM, PROWADZENIE DOKUMENTACJI MAGAZYNOWEJ, BEZPIECZNE ROZMIESZCZANIE TOWARÓW W MAGAZYNIE, MONITOROWANIE STANÓW MAGAZYNOWYCH, DBANIE O ŁAD I PORZĄDEK W POMIESZCZENIU MAGAZYNOWYM,...
Dodane: dzisiaj