Stanowisko pracy:
 

OFERTY PRACY

Praca: Staż - referent prawny


Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Staż - referent prawny
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/24/0053
OBOWIĄZKI:
pon- pt 7-15
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), prawnicze
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), administracyjne


Wymagania inne:

biegła obsługa komputera, wysoka kultura osobista, komunikatywność

Miejsce pracy:

Opole


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

APLIKUJ TERAZ

Najnowsze oferty pracy

Asystent Doradcy Klienta

G8 S.A.
opolskie/ Opole, CH Karolinka

Co oferujemy? Przyjazne miejsce pracy w modowym świecie premium Szybki proces rekrutacyjny, bez sztywnych zasad Elastyczne godziny pracy dopasowane do Twojego życia Możliwość rozwoju i szkoleń w strukturach firmy Zatrudnienie na podstawie...
Dodane: dzisiaj

Nauczyciel/wychowawca wychowania przedszkolnego

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie
opolskie/ Olesno

Pomoc w wprowadzeniu zajęć dydaktycznych, przygotowanie śmniadania, pomoc dzieciom w łazience, pomoc dzieciom podczas obiadu, pomoc podczas leżakowania dzieci, opieka nad dziećmi podczas wyjść i zabaw, wspieranie prawidłowego rozwoju...
Dodane: dzisiaj

Mechanik urządzeń klimatyzacyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
opolskie/ Trzeboszowice

Serwis, przeglądy urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych. Montaz mebli chłodniczych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: bez szczególnych wymagań
Dodane: dzisiaj

Księgowa

Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach
opolskie/ Krapkowice

Staż w Krapkowicach Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne Wymagania inne:
Dodane: dzisiaj