Stanowisko pracy:

OFERTY PRACY

Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Magazynier
Miejsce pracy: Nysa
Numer: StPr/24/0661
OBOWIĄZKI:
Prace magazynowe w sklepie z artykułami budowlanymi. Obsługa wózka widłowego, transport towaru.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe, staż pracy mile widziany, uprawnienia na wózki widłowe, prawo jazdy kat. B. umiejętność jazdy samochodami dostawczymi do 3.5 tony, znajomość obsługi komputera.

Miejsce pracy:

Nysa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie