OFERTY PRACY

Praca: Pracownik fizyczny ds. porządkowych

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku
Pracownik fizyczny ds. porządkowych
Miejsce pracy: Kluczbork
Numer: StPr/24/0364
OBOWIĄZKI:
- prace pielęgnacyjne przy zieleni miejskiej, plewienie klombów, pomoc w cięciach pielęgnacyjnych krzewów- nasadzanie kwiatów, krzewów na klombach i w donicach- prace porządkowe, opróżnanie koszy na odpady na terenach gminnych- dbałość za powierzony sprzęt, narzędzia oraz współpraca z pracownikami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. T

Wymagania inne:

Umiejętność obsługi spalinowych (kosiarki, kosy, dmuchawy)

Miejsce pracy:

Kluczbork

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku