Stanowisko pracy:
 

OFERTY PRACY

Praca: Staż - inspektor


Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Staż - inspektor
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/24/1090
OBOWIĄZKI:
pon- pt 7.30-15.30
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

sporządzanie i przygotowywanie dokumentacji, znajomość obslugi komputera i programu MS Word, znajomość obsługi urządzeń biurowych

Miejsce pracy:

Opole


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

APLIKUJ TERAZ

Najnowsze oferty pracy

Monter

QUBICAAMF POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
opolskie/

Poszukujemy stolarzy - monterów torów i urządzeń kręgielni po przeszkoleniu. Pracujemy również w wielu krajach Europy. Chęci do pracy! Wykształcenie średnie techniczne, język angielski (czytanie instrukcji) Zdolności techniczne i...
Dodane: dzisiaj

Pielęgniarka / Pielęgniarz (Pediatria)

LUX MED Sp. z o.o.
opolskie/ Opole, ul. Fieldorfa 2

Zapraszamy do współpracy pielęgniarki oraz pielęgniarzy mających doświadczenie w pracy z najmłodszymi Pacjentami. Praca w Centrum Medycznym LUX MED przy ul. Fieldorfa 2 w Opolu. My zadbamy o: stabilne i bezpieczne zatrudnienie w największej...
Dodane: dzisiaj

Magazynier / Operator wózka widłowego

GEODIS Road Network Sp. z o.o.
opolskie/ Opole

Jeśli: Posiadasz uprawnienia UDT oraz umiejętność kierowania wózkiem widłowym. Zapraszamy do pracy w GEODIS!
Dodane: dzisiaj

Pomocnik Operatora

KRONOSPAN OSB Sp. z o.o
opolskie/ Strzelce Opolskie

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie (woj. opolskie) Obowiązki: Zabezpieczenie dostępności materiałów eksploatacyjnych do produkcji Dozowanie odpowiednich materiałów eksploatacyjnych zgodnie z wytycznymi w instrukcjach technologicznych Ustawianie...
Dodane: dzisiaj