OFERTY PRACY

Praca: Dekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku
Dekarz
Miejsce pracy: Chrzelice
Numer: StPr/24/0343
OBOWIĄZKI:
Prace dekarskie
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Chrzelice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku

Najnowsze oferty pracy

Dziewiarz

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku
opolskie/ Kluczbork

Zgodnie z zawodem Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: umiejętności manualne
Dodane: wczoraj

Dziewiarz

Operator maszyn do cięcia pianki poliuretanowej

zgodnie z zakresem obowiązków Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
opolskie/ Kędzierzyn-Koźle

SPORZĄDZANIE DOKUMENTÓW W EDYTORZE TEKSTÓW LUB ZA POMOCĄ INNYCH URZĄDZEŃ BIUROWYCH, WPROWADZANIE DANYCH DO KOMPUTERA, WYKONYWANIE OBOWIĄZKÓW SEKRETARSKICH, ZAPISYWANIE, PRZETWARZANIE DANYCH NUMERYCZNYCH, ZARZĄDZANIE DOKUMENTAMI I ICH...