OFERTY PRACY

Praca: Kierowca cateringu dietetycznego

Ogłoszenie numer: 9321928, z dnia 2024-10-23

Diety od Brokuła Torłop Sp. k.

Kierowca cateringu dietetycznego

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko kierowcy kat. B do rozwożenia cateringu dietetycznego

Trasa: Opole i okolice

Załadunek 20:00-21:00 Krapkowice

Koniec – 2:00-3:00 Opole/Nysa

Około 60 stopów

Wymagania

  • Dyspozycyjność od niedzieli do czwartku w godzinach wieczornych i nocnych,
  • Prawo jazdy kat. B minimum 3 lata,Punktualność,
  • Mile widziane doświadczenie w rozwożeniu cateringu/pracy kurierskiej,
  • Mile widziana znajomość topografii miasta: Radziejów i okolic,
  • Poszanowanie powierzonego sprzętu,
  • Sprawność fizyczna.
  • Gotowość do pracy w godzinach nocnych,
  • Aktualne zaświadczenie ze szkoły/uczelni - w przypadku studentów,
  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

Oferujemy

  • Stała podstawa + za punkt + premie,
  • Okres próbny zatrudnienie umowa zlecenie,
  • Po okresie próbnym zatrudnienie na podstawie kontraktu B2B (możliwość skorzystania z obsługi księgowej na preferencyjnych warunkach),
  • Uczniowie/studenci możliwość pozostania na umowie zlecenie,
  • Samochód firmowy typu chłodnia + paliwo,
  • Auto pod dom,
  • Stałą trasę,
  • Stabilną i długotrwałą współpracę,
  • Pensja zawsze na czas,
  • Program ubezpieczenia grupowego na zdrowie i życie,
  • Zniżki na nasze produkty,
  • Możliwość zakupu karty Multi Sport.