Stanowisko pracy:
 
OFERTY PRACY

Sprzątaczka biurowa


Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Sprzątaczka biurowa
Miejsce pracy: Nysa
Numer: StPr/19/1571
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie pomieszczeń biurowych. Miejsce pracy: Nysa, Goświnowice, Otmuchów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia, chęci do pracy, dokładność, sumienność, mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Miejsce pracy:

Nysa


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

APLIKUJ TERAZ

Najnowsze oferty pracy

Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
opolskie/ Nysa

Przygotowywanie posiłków.Wymagania inne:Wykształcenie zawodowe, doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku, książeczka zdrowia, znajomość kuchni polskiej.
Dodane: wczoraj

Ślusarz

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
opolskie/ Nysa

Prace ślusarskie oraz drobne prace mechaniczno-blacharskie.Wymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweWymagania inne:Wykształcenie bez znaczenia, staż pracy mile widziany, umiejętności manualne.
Dodane: wczoraj

Kierownik Budowy / Kierownik Robót Budowlanych / Inżynier Budowy

Recruit Europe
opolskie/ Brzeg

Obowiązki:Nadzorowanie placu budowy (fabryk, obiektów przemysłowych)Planowanie, koordynowanie i kontrolowanie wszystkich budowlanych aspektów w projektach na etapie promocji jak i realizacjiPrzygotowywanie obmiaru postępu robótKoordynowanie...
Dodane: wczoraj

Menedżer Zespołu Sprzedaży

Aviva Sp. z o.o.
opolskie/ Opole

 Dlaczego warto pracować z nami?Możesz osiągać nieograniczony poziom dochodów – pracujesz na własny rachunek;Zostaniesz liderem zespołu, w którym każdego dnia możesz liczyć na inspirację do dalszych działań;Twój czas pracy będzie...
Dodane: wczoraj