Stanowisko pracy:
 
OFERTY PRACY

Fryzjer


Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Fryzjer
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/20/1317
OBOWIĄZKI:

Strzyżenie włosów ,modelowanie włosów ,upięcia okolicznościowe , farbowanie włosów ,pasemka ,ombre ,trwała ondulacja .

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Opole


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

APLIKUJ TERAZ

Najnowsze oferty pracy

Account Manager

Orange Polska S.A.
opolskie/ Opole

współpraca z Klientem Biznesowym (segment SME/SOHO)realizacja wyznaczonych celów sprzedażowychsprzedaż usług: telefonii komórkowej, Internetu, ICT, IoT, energiiopieka oraz wspieranie terminowego dostarczania produktów i usług przypisanym...
Dodane: wczoraj

Starszy Opiekun Finansowy

Stefczyk Finanse
opolskie/ Strzelce Opolskie

 Zastanawiasz się czym będziesz się zajmował? To proste:Zadbasz o Klientów oferując im szeroką gamę produktów finansowych Kasy Stefczyka.Najpierw jednak rozpoznasz ich potrzeby.Zrobisz to zarówno bezpośrednio w naszym oddziale jak...
Dodane: wczoraj

Malarz

PersonalPilot
opolskie/

przygotowanie różnych rodzajów podłoży pod malowanieprzygotowanie gruntów i farbmalowanie ścian, sufitów i elewacjiznajomość języka niemieckiegodoświadczenie na ww. stanowiskuprawo jazdy kat. B
Dodane: wczoraj

Pomocnik budowlany

PersonalPilot
opolskie/

prace pomocnicze przy wykończeniachwykonywanie prostych czynności remontowo-budowlanychznajomość języka niemieckiegodoświadczenie na ww. stanowiskuprawo jazdy kat. B
Dodane: wczoraj