OFERTY PRACY

Kasjer - staż

Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach
Miejsce pracy: Zdzieszowice
Numer: StPr/20/0384
OBOWIĄZKI:

Miejsce stażu Zdzieszowice. Obsługa klientów w zakresie prawidłowego naliczania należności za kupowanie towary zgodnie z obowiązującymi w przedsiębiorstwie procedurami, wykonywanie czynności związanych z realizacją płatności gotówkowych i bezgotówkowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Zdzieszowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach