OFERTY PRACY

Drukarz

Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku
Drukarz
Miejsce pracy: Nysa
Numer: StPr/20/0380
OBOWIĄZKI:
przygotowanie plików graficznych do druku, obsługa urządzeń drukujących, kontrola jakościowa wytworzonego produktu, wystawianie dokumentów potwierdzających wykonanie zlecenia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera

Wymagania inne:

Oferta stażu dla osób bezrobotnych, program POWER/RPO, zatrudnienie po stażu 3 m-ce w pełnym wymiarze czasu pracy

Miejsce pracy:

Nysa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku