OFERTY PRACY

Nauczyciel informatyki

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Miejsce pracy: Głuchołazy
Numer: StPr/20/1451
OBOWIĄZKI:
Nauczyciel informatyki w liceum ogólnokształcącym, poziom podstawowy, 2 godziny tygodniowo, poniedziałki 8.00-9.40. Znajomość podstawy programowej dla 4-letniego liceum ogólnokształcącego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe kierunkowe, przygotowanie pedagogiczne, znajomość przedmiotów techniki i informatyki, mile widziana znajomość platformy Office365, dobry kontakt z młodzieżą, znajomość nowoczesnych form komunikowania: e-mail, SKYPE, GG itp.

Miejsce pracy:

Głuchołazy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 365 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie