Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie - "ref"

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Numer: StPr/20/1234
OBOWIĄZKI:

Wykonywanie zabudowy suchej w budynkach mieszkalnych oraz biurowych, prace malarskie i parkieciarskie.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Pomocniczy robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 2)

Wymagania inne:

Wyk. brak, min. 2 lata doświadczenia w pracach budowlanych, dokładność, precyzja, systematycznie wykonywanie zleconych zadań, kreatywne podejście do pracy, umiejętność rozwiązywania problemów, czytanie projektów. Praca od pon.-pt. 7-15 i soboty od 8-12 Miejsce pracy: praca u klienta według zleceń pracodawcy Oferta pracy skierowana wyłącznie dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kędzierzynie-Koźlu Tel. kontaktowy do pracodawcy 796 198 118

Miejsce pracy:

Kędzierzyn-Koźle

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu