OFERTY PRACY

Tokarz

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie
Tokarz
Miejsce pracy: Praszka
Numer: StPr/19/0452
OBOWIĄZKI:
obsługa tokarki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Praszka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie

Najnowsze oferty pracy

Kierownik Robót Elektrycznych

ELEMONT Sp. z o.o.

Do Twoich zadań należeć będzie:Bezpośredni nadzór nad powierzonym kontraktem w zakresie terminowości i jakości prac w oparciu o wymagania umowy, harmonogramy oraz dokumentację technicznąNadzór oraz koordynacja robót w zakresie instalacji...
Dodane: dzisiaj

Płatna praktyka absolwencka w dziale ofertowania

opolskie/ Opole

W trakcie praktyki będziesz wspierał dział ofertowania w różnych zadaniach:Przygotowywaniu zapytań ofertowych i analizie ofert od dostawców urządzeń i systemówZliczaniu elementów z dokumentacji technicznejTworzeniu zestawień w...
Dodane: dzisiaj

Elektromonter brygadzista

Zakres prac na stanowisku obejmuje:Montaż, obsługę, konserwację oraz remonty urządzeń i instalacji elektroenergetycznych zgodnie z dokumentacją techniczną, zasadami BHP, DTR oraz poleceniami przełożonych, wg. posiadanych kwalifikacji...
Dodane: dzisiaj

Dekarz

PERFECT TEAM Marcin Kaszta

Miejsce pracy: Niemcy - Salzburg Wymagania:język niemiecki: min.komunikatywnydokładność, sumienność w wykonywaniu swoich obowiązkówdoświadczenieumiejętność pracy w zespoleprawo jazdy kategorii B, oraz własny transport