OFERTY PRACY

Doradca klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu
Miejsce pracy: Brzeg
Numer: StPr/20/0904
OBOWIĄZKI:

wg wniosku

Miejsce pracy:

Brzeg

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Najnowsze oferty pracy

Pracownik ochrony/operator monitoringu - ofpr/20/0711

Powiatowy Urząd Pracy w Namysłowie
opolskie/ Dziedzice

Sporządzanie raportów z przeglądanych nagrań.Obsługa programu komputerowego do odbierania sygnałów alarmowych.Wykrywanie nieporządanych zachowań na obiektach.Wymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brakUprawnienia:...
Dodane: wczoraj

Księgowa/y

Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku
opolskie/ Góreczno

Księgowanie wyciągów bankowych i wprowadzanie przelewów. Prowadzenie ewidencji środków trwałych. Wykonywanie prac związanych z zamknięciem miesiąca. Sporządzanie raportów i zestawień.Wymagania konieczne:Wykształcenie: średnie...

Operator oczyszczalni ścieków

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich
opolskie/ Kolonowskie

Monitorowanie procesów oczyszczania ścieków i pracy urządzeń oczyszczalni, odczytywanie parametrów z przyrządów kontrolno - pomiarowych, zapewnienie prawidłowego zużycia surowców oraz materiałów pomocniczych, wykonywanie przeglądów,...

Sprzątaczka

opolskie/ Strzelce Opolskie

Sprzątanie pomieszczeńWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brak