OFERTY PRACY

Konstruktor

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Konstruktor
Miejsce pracy: Paczków
Numer: StPr/20/1462
OBOWIĄZKI:

Współpraca z klientami firmy -ustalanie szczegółów konstrukcyjnych zamówienia, opracowywanie ofert dla klientów na maszyny i urządzenia, sporządzenie koncepcji technicznej na podstawie specyfikacji produktu, przygotowanie dokumentacji konstrukcji 3D/2D i nadzór nad procesami jej wdrażania, wykonywanie rysunków wykonawczych części maszyn i urządzeń, sporządzanie i weryfikacja dokumentacji technicznej, odpowiedzialność za dobór odpowiednich materiałów, analiza i ocena konstrukcji ze względu na koszty jej wytworzenia oraz funkcjonalność, dokonywanie oceny ryzyka projektowanych maszyn i urządzeń, kierowanie projektami od koncepcji po uruchomienie, nadzór nad wykonaniem opracowanego projektu w procesie produkcji, współpraca z innymi działami firmy pracującymi nad danym produktem.

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek mechaniczny, budowa maszyn), doświadczenie w przemyśle maszynowym mile widziane, biegłość w posługiwaniu się pakietem Microsoft Office, znajomość oprogramowania specjalistycznego AutoCAD (preferowany Autodesk Inwentor), prawo jazdy kategorii B

Miejsce pracy:

Paczków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

3 200 - 4 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie