Stanowisko pracy:
 
OFERTY PRACY

Cieśla


Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku
Cieśla
Miejsce pracy: Bażany
Numer: StPr/20/0002
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie konstrukcji dachowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Cieśla* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: gimnazjalne, brak
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Bażany


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku

APLIKUJ TERAZ

Najnowsze oferty pracy

Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu
opolskie/ Brzeg

sprztanie pomieszczeń szkołyWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brak
Dodane: dzisiaj

Sprzątaczka biurowa

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
opolskie/ Opole

sprzątanie pomieszczeń biurowych dbanie o czystość w pomieszczeniach ścieranie kurzu z biurek, parapetów mycie podłóg mycie okien odkurzanieWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakWymagania inne:[Inne] : praca...
Dodane: dzisiaj

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu
opolskie/ Brzeg

sprzedawca Rodzaj pracy wykonywanej: obsługa kasy fiskalnej, terminala kart płatniczych, obsługa klienta, obsługa urzadzeń, dokładanie brakującego towaru, kontrola terminów ważności, obsługa lad chłodniczych wykształcenie: zawodowe...
Dodane: dzisiaj

Konsultant ds. Sprzedaży w salonie Orange

GTI Sp. z o.o.
opolskie/ Namysłów

Dołącz do nas, jeśli:jesteś osobą komunikatywną i chcesz pracować z ludźmichcesz poznawać tajniki sprzedaży i chcesz się uczyć od najlepszychrozwój jest dla Ciebie ważnyangażujesz sie w to co robisz i podejmujesz inicjatywęmasz...
Dodane: dzisiaj