OFERTY PRACY

Lider procesu w zespole operacji

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/20/2882
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie pracą zespołu na podległej zmianie, kontrolowanie stanów magazynowych w szczególności przesyłek za pobraniem, raportowanie operacji magazynowych, nadzór nad terminowym rozładunkiem i załadunkiem frachtów.Praca w godz. 02:00-10:00, 14:00-22:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 650 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu