Stanowisko pracy:
 
OFERTY PRACY

Staż - referent


Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Staż - referent
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/20/2913
OBOWIĄZKI:
od poniedziałku do piątku od 7.00 - 15.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Podstawowa obsługa komputera


Wymagania inne:

znajomość obsługi komputera; dobry stan zdrowia - brak przeciwwskazań do pracy biurowej

Miejsce pracy:

Opole


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

APLIKUJ TERAZ

Najnowsze oferty pracy

Pracownik działu kadr

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
opolskie/ Nysa

Sporządzanie list płac, sporządzanie deklaracji ZUS, ewidencji czasu pracy, naliczanie wynagrodzeń.Wymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe, brakWymagania inne:Wykształcenie minimum średnie, doświadczenie zawodowe minimum 2 lata,...
Dodane: wczoraj

Zbrojarz

Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie
opolskie/ Niewodniki

Mobilny serwis urządzeń recyklingu, budowa infrastruktury zimowego utrzymania dróg na terenie województwa podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, mazowieckiegoWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Dodane: wczoraj

Ślusarz

Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie
opolskie/ Niewodniki

Mobilny serwis urządzeń recyklingu, budowa infrastruktury zimowego utrzymania dróg na terenie województwa podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, mazowieckiegoWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Dodane: wczoraj

Monter konstrukcji drewnianych

Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie
opolskie/ Niewodniki

Mobilny serwis urządzeń recyklingu, budowa infrastruktury zimowego utrzymania dróg na terenie województwa podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, mazowieckiegoWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Dodane: wczoraj