Stanowisko pracy:
 
OFERTY PRACY

Staż - magazynier


Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Staż - magazynier
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/20/2127
OBOWIĄZKI:
pon. - pt. 8-16
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania inne:

wykształcenie elektryczne lub elektrotechniczne, mile widziana obsługa wózka widłowego, dobre predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne

Miejsce pracy:

Opole


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

APLIKUJ TERAZ

Najnowsze oferty pracy

Power BI Consultant

Maxima Europe Sp. z.o.o.
opolskie/

Position description:Support business teams with reporting technical expertise in projects and business development activities. Support initiatives on using new data sources and data-driven approaches by creating Excel/PBI POCs that could be...
Dodane: dzisiaj

Senior .Net Developer

Maxima Europe Sp. z.o.o.
opolskie/

Position description:We work in global project teams and you will have the opportunity to work with different technologies and together with skilled experts not only in .Net, but also front end, Java, UX and design and business consultants and...
Dodane: dzisiaj

Hydraulik / Monter instalacji

DESTYLATOR
opolskie/

Praca na terenie Francji (Paryż i okolice / Lyon).Umiejętności w branży instalacji hydraulicznychWymagane doświadczenieMile widziane doświadczenie na terenie FrancjiMile widziane umiejętność spawania gazowegoGotowość do wyjazdu
Dodane: dzisiaj

WordPress Developer [Rekrutacja online]

Polcode Sp. z o.o
opolskie/

Lokalizacja: 100% zdalnie lub Warszawa, Łódź, Kraków, Białystok Jeśli:podzielasz naszą pasję do programowania i interesują Cię najnowsze technologie,dobrze znasz środowisko WordPress (wtyczki, szablony, API) oraz WooCommerce (dodatkowy...
Dodane: dzisiaj