OFERTY PRACY

Praca: Koordyantor zleceń (dyspozytor)

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Koordyantor zleceń (dyspozytor)
Miejsce pracy: Nysa
Numer: StPr/20/1733
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie i wydawanie elementów, skanowanie kodów przyjmowanych i odsyłanych zleceń, drukowanie dokumentacji i rysunków technicznych, czyszczenie i pakowanie gotowych elementów, komunikacja z zakładami w Czechach, ścisła współpraca z majstrem i kontrolerem. Podstawowe umiejętności czytania rysunku technicznego. Praca jednozmianowa, fizyczna i przy komputerze (50% na 50 % ), ogrzewane hale, przyjazna atmosfera.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie lub zawodowe, doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, znajomość obsługi komputera, podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego, mile widziana znajomość języka czeskiego.

Miejsce pracy:

Nysa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie