OFERTY PRACY

Praca: Operator wtryskarki

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Operator wtryskarki
Miejsce pracy: Pawłowiczki
Numer: StPr/20/1562
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie gniazda produkcyjnego do uruchomienia produkcji wyrobów, segregowanie i składowanie wyrobów, kontrola procesów produkcji wyrobów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Zawód: Operator wtryskarki

Wymagania inne:

wyk. brak, mile widziane doświadczenie, dyspozycyjność, praca w zespolechęć do pracy , mile widziana umiejętność obsługi maszyn pionowych Arburg 420 C i 1200 TS, maszyn hybrydowychPraca na II zmiany 5-13, 13-21

Miejsce pracy:

Pawłowiczki

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu